Ми продовжуємо працювати

Урологія – напрямок медицини, в рамках якого здійснюється вивчення, діагностика та подальше лікування захворювань сечостатевої системи (статевих органів, нирок, сечоводів, сечового міхура, уретри, передміхурової залози).

Фахівці, які працюють у цій галузі, також займаються профілактикою та запобіганням повторному виникненню хвороб даної сфери. Щоб отримати кваліфіковану допомогу, звертайтеся до урологічного центру «МедАструм», де працюють досвідчені професіонали, а також панує атмосфера комфорту та затишку.

Урологія тісно пов'язана щонайменше з двома суміжними дисциплінами: гінекологією та репродуктологією, але має перетини з венерологією, онкологією, ендокринологією і навіть проктологією.

Коли звертатися до лікаря?

Гарний уролог у Харкові може знадобитися як чоловікам, так і жінкам. Більшість захворювань урологічного спектру відрізняються швидким прогресуванням та вкрай неприємною клінічною картиною.

З огляду на специфіку симптомів, пацієнти звертаються за професійною допомогою у найкоротші терміни, особливу увагу слід приділяти таким проявам:

 • болі, печіння, різі в процесі сечовипускання у представників обох статей;
 • неприємні відчуття в процесі статевого акту та при еякуляції у чоловіків;
 • нестабільна ерекція та її відсутність;
 • зміна кольору сечі, її потемніння, наявність крові;
 • патологічні виділення зі статевих шляхів (з неприємним запахом, атиповим кольором);
 • гематурія (присутність крові в спермі, коричневий колір еякуляту);
 • розлади сечовипускання (часті позиви та інше);
 • больові відчуття в ділянці нирок різного ступеня тяжкості (болі в нирках).

Урологічні захворювання можуть супроводжуватись і атиповими симптомами. Неприємні відчуття роблять людину дратівливою, у більшості пацієнтів відзначається зниження лібідо.

Найважчими ускладненнями є безпліддя та імпотенція, щоб не допустити цього, необхідний досвідчений уролог у Харкові та своєчасний початок лікування.

Сфера діяльності

Захворювання статевих органів та структур сечовидільної системи різноманітні, кожне з них має свої особливості перебігу та причини виникнення. За етіологічними факторами патологічні процеси мають вірусне, бактеріальне, грибкове походження, виникають на тлі механічних пошкоджень, впливу неправильного способу життя.

До найбільш поширених хвороб сечостатевої сфери, лікуванням яких займаються наші фахівці, відносяться:

 • патології нирок (сечокам'яна хвороба, нефроптоз, пієлонефрит, гідронефроз, гломерулонефрити, ниркова недостатність, кістозні ураження);
 • уретрит;
 • цистит;
 • стриктури уретри, сечоводів;
 • варикоцеле;
 • пухлинні ураження органів сечостатевої системи;
 • нетримання сечі;
 • простатит та аденома простати;
 • хвороби зовнішніх статевих органів у чоловіків.

Урологи Харкова на базі медичного центру «МедАструм» також надають низку додаткових послуг, наприклад, проводять операції циркумцизіо (обрізання крайньої плоті пеніса), пластику вуздечки статевого члена.

Діагностика

Дослідний уролог здатний поставити попередній діагноз, ознайомившись зі скаргами, провівши огляд (пальпацію поперекової області, зовнішніх статевих органів), вивчивши анамнез пацієнта. Але для уточнення діагнозу, отримання вичерпної інформації про стан здоров'я пацієнта та особливості клінічного випадку наші фахівці завжди проводять повний спектр досліджень.

Найбільш актуальними та інформативними методами діагностики є:

 • загальноклінічні та біохімічні аналізи крові та сечі;
 • аналіз сечі за Нечипоренком та тристаканна проба;
 • спермограма;
 • ультразвукове дослідження нирок, сечовивідних шляхів;
 • цистоскопія;
 • уретроскопія та інші.

За отриманими результатами лікар уролог у Харкові проводить диференціальний аналіз, що дозволяє виявити основне захворювання та розробити оптимальний план лікування.

Особливості лікування

На базі клініки «МедАструм» урологія у Харкові розвивається стрімко та крокує в ногу з часом. Наші фахівці застосовують у своїй практиці найсучасніші методи консервативної терапії та хірургії, проводять дослідження з використанням обладнання експертного класу.

Процес лікування в нашому медичному центрі поділяється на кілька етапів:

 1. Усунення неприємної симптоматики, що дозволяє підвищити якість життя хворого на початкових етапах терапії, створити сприятливі умови для якнайшвидшого одужання.
 2. Консервативне або хірургічне лікування – у першому випадку уролог у Харкові ретельно підбирає препарати системного та місцевого типу дії, призначає терапевтичні процедури. Якщо передбачається виконання операції, перевага завжди віддається малоінвазивним методам, якщо за їх допомогою вдається досягти необхідного результату, оперативні втручання проводиться найдосвідченішими лікарями.
 3. Реабілітація - застосовується не завжди, але є важливою частиною урології. Грамотно розроблена реабілітаційна програма орієнтована на відновлення функцій органів, робота яких була порушена через хворобу.

Незалежно від специфіки та ступеня тяжкості захворювання, наші лікарі намагаються домогтися повноцінного одужання пацієнта та запобігти рецидивам у майбутньому.

Наша головна нагорода – ваше здоров'я. Якщо вам потрібна консультація уролога в Харкові або ви бажаєте поставити додаткові питання, дзвоніть за телефоном, вказаним на сайті.

Є запитання?

Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами!

Відгуки
Хочу висловити вдячність лікарю Діденковій Карині Віталіївні за уважність, професіоналізм та доброзичливе ставлення. Дякую за умови, які створені у центрі для нашого комфорту.
Була на прийомі у лікаря Діденкова Карина Віталіївна. Чудовий лікар, спеціаліст свого діла. Дуже грамотно усе пояснила, вислухала, призначила лікування. Професіонал свого діла. Лікар від Бога. Дякую, що ще є такі лікарі.
Команда фахівців
MedAstrum — це насамперед люди!
Зображення профілю didenkova
Діденкова Карина Віталіївна
Урологія
УЗД (Ультразвукова діагностика)
Заявка на прийом