Ми продовжуємо працювати

Ми цінуємо кожного свого співробітника.

Наша команда (лікарі, медсестри, молодший медичний персонал, керівництво та інше) – це професіонали свого діла, знання та досвід яких нерозривно поєднані з високими моральними та людяними якостями. Глибоко переконані – колектив, одна з основних запорук успіху компанії.

Якщо Ви готові зробити вклад у сумісну роботу, отримуєте задоволення від своєї професії, вважаєте себе спеціалістом своєї справи, бажаєте розвиватись та становитись краще, готові стати частиною дружньої команди не тільки фізично, а й ментально – будемо раді бачити Вас у своєму дружньому колективі.

Медичний центр «Медаструм» працює виключно у рамках українського законодавства, забезпечуючи працівників безпечними та комфортними умовами праці.

Особливість клініки в тому, що вона створена не тільки з піклуванням про пацієнтів, але й про співробітників. Ми створюємо такі умови праці, де у кожного спеціаліста є можливість виконувати свою роботу та отримувати задоволення.

Ми завжди готові до розгляду пропозицій від талановитих особистостей, що розділяють наші цінності та переконання.

Хотите быть частью нашей команды?

Вам треба відправити своє резюме на електронну пошту info@medastrum.com.ua, у темі листа вказати «робота» та бажану посаду, наприклад «медсестра» або «лікар-невролог» та у найближчий час ми зв’яжемось з Вами.

Ознайомитись з деякими нашими резюме Ви можете на сайті rabota.com.ua, work.ua.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ. КОМАНДА. УСПІХ.