Ми продовжуємо працювати

Зберегти здоров'я дорослих та дітей допомагає сімейна консультація у Харкові на базі медичного центру «МедАструм». Це можливість отримати комплексні рекомендації щодо лікування та профілактики захворювань усіх членів сім'ї в одного лікаря. Досвідчені спеціалісти широкого профілю знають особливості здоров'я вашої родини, можуть підібрати ефективну терапію у різних ситуаціях.

Що таке сімейна медицина?

Сімейний лікар – доктор загальної практики, який має великі знання в галузі педіатрії, терапії, хірургії, отоларингології. Він займається діагностикою різних захворювань на ранній стадії у дітей та дорослих. Такий підхід довів свою ефективність у багатьох європейських країнах, де лікарі спостерігають покоління пацієнтів, відстежують історію спадкових захворювань, займаються профілактикою ускладнень.

Сімейна клініка у Харкові – новий напрямок, що набирає популярності. Співробітники відділення проходять постійне навчання, підвищують кваліфікацію, надаючи допомогу у будь-якій ситуації. У роботі використовуються сучасні методи діагностики та лікування, унікальне обладнання (УЗД, томографія), можливості власної лабораторії.

Особливості роботи

Сімейний лікар у Харкові – послуга, доступна кожному. Досвідчений спеціаліст дбає про збереження здоров'я вашої родини:Прием у семейного врача

 • призначає та проводить первинні обстеження, збирає анамнез життя;
 • спрямовує пацієнта до профільного спеціаліста при появі характерних симптомів та скарг, підозрі на тяжкі захворювання, супроводжує до моменту одужання;
 • відстежує стан хворого під час лікування, коригує прийом препаратів, процедури, дає дієві рекомендації у разі побічних ефектів або погіршення самопочуття;
 • сімейний лікар роз'яснює результати УЗД досліджень, лабораторних тестів, діагностичних описів;
 • проводить профілактичні обстеження, спрямовує на щорічну диспансеризацію членів сім'ї з хронічними захворюваннями, за вікових змін;
 • дає направлення на аналізи, діагностичні процедури;
 • бере на себе оформлення документів для звернення до фахівців вузького профілю, багато з яких приймають у нашому центрі.

Сімейний лікар у Харкові, який приймає у нашому центрі, замінює терапевта та педіатра, веде карти дорослої та дитини однієї сім'ї. Знаючи особливості здоров'я, хронічні хвороби та спосіб життя пацієнтів, лікар може дати рекомендації щодо харчування, попередження ускладнень.

Переваги напряму

Сімейна медицина пропонує повний спектр послуг для всієї сім'ї, включаючи літнього родича та маленьку дитину:

 • ведення розвитку дітей від народження до повноліття;
 • корекція та контроль лікування, призначеного терапевтом, травматологом, імунологом та іншими фахівцями;
 • підготовка до профілактичних щеплень, диспансеризації, поїздки до санаторію;
 • нагадування про необхідність огляду профільними лікарями, оформлення документів для госпіталізації;
 • попередження спадкових патологій, профілактика діабету, гіпертонії.

Сімейний лікар приймає у зручний час, дає телефонні консультації. Це допомагає уникнути небезпечного самолікування, прискорює одужання. Переваги допомоги:

 • анонімність отриманої інформації про захворювання членів сім'ї;
 • доступні ціни на комплексне обслуговування;
 • швидка організація діагностики, консиліуму у складних ситуаціях.

Сімейна медицина в центрі «МедАструм» у 90% випадків дозволяє вирішити проблему без відвідування «вузьких» спеціалістів, черг та очікування. Більше дізнатися про послугу можна за контактними телефонами, вказаними на сайті.

Є запитання?

Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами!

Відгуки
Моісєєва Наталія Миколаївна
Хочу висловити подяку лікареві Квітка Вікторії Олексіївні за професіоналізм, терплячість, чуйність й чудово проведений прийом. Уважна, тактична лікарка високої кваліфікації. Вислухала, підтримала, зробила грамотні призначення. Все чітко, нічого зайвого. Але найголовніше - людяність, відкритість й толерантність.
Нещодавно ми звернулися до терапевта Квітка Вікторія Олексіївна. Залишилися задоволені консультацією і призначеним лікуванням. Доктор, дуже уважна, кваліфікована. Знаходить до кожного підхід. Не поспішаючи і адекватно все пояснила, так, що не залишається питань і страхів. Має у своєму розпорядженні до себе. Сміливо звертайтеся до Вікторії Олексіївні і будьте здорові. Клініка «Medastrum» чиста, сучасна з кваліфікованими лікарями.
Я вперше звернулася в ваш центр 30.08.2020. Була на прийомі у терапевта Квітки В.А. Велике спасибі їй за наданий прийом і призначене лікування. Уважно вислухали і надали медичну допомогу. Так само задоволена роботою адміністратора, яка порадила в зручний час відвідати потрібного лікаря. Велике спасибі!
У мед. центр звернулася з приводу пневмонії до терапевта Квітки В.А. Була дуже задоволена прийомом, консультацією, призначеним лікуванням. Призначений курс лікування дав позитивний результат. Дуже уважний, доброзичливий персонал центру, адміністратор. Висловлюю всім свою подяку і бажаю Мед. центр успіхів і процвітання. Буду радити його своїм друзям і знайомим. Дякую!
Був на прийомі у терапевта Квітки Вікторії Олексіївни. Лікар уважно вислухала, поставила діагноз і призначила відповідне лікування. Приємна обстановка, без нервозності. Комфортне очікування перед кабінетом в холі. Дуже зручно що в центрі можна і аналізи здати і пройти обстеження на УЗД. Зауважень немає. Бажаємо центру процвітати і допомагати людям не хворіти.
Була на прийомі у Вікторії Олексіївні, дуже приємний лікар. Проконсультувала з усіх питань. Дуже задоволена що потрапила саме до них, це наш з чоловіком сімейний лікар!
Команда фахівців
MedAstrum — це насамперед люди!
Зображення профілю kvitka
Квітка Вікторія Олексіївна
Терапевт
Заявка на прийом