Зверталась з головним болем, турбував протягом декількох років та тільки він мені призначив правильне лікування. Як вияснилось це мігрень, мені такий діагноз ніхто не ставив, у кого я тільки не була. Рекомендую!
Андрій Валерійович, моя вдячність! Дякую за допомогу. Турбувала спина та нога, жахливий біль та оніміння, планувалась операція, але він мене поставив на ноги без операції.
Щиро вдячна цьому вважалось би молодому, але дуже грамотному спеціалісту. Рада, що звернулась саме до нього.
Величко Карина Валентинівна
Хочу висловити вдячність Олені Олександрівні, професіонал свого діла, поставила правильний діагноз, призначила ефективне лікування, ви краща!
Рекомендую . Майстер свого діла .
Водолазська Аліна Олегівна
Хочу висловити велику вдячність лікарю Лебединській Марині Миколаївні. Лікар від Бога та займається істинно своєю справою. Я приводила свою бабусю. Лікар була уважна, опитала детально пацієнта, призначила ефективне ліквання. Поставила бабусю на ноги. Велике вдячність за роботу, Марино Миколаївно!
Олена Олександрівна, Дякую, що є такі лікарі, як Ви. Уважна грамотний, кваліфікаційний фахівець. Діагноз був встановлений правильно. Клініка красива, спасибі
Спасибі Олені Олександрівні, грамотний уважний лікар. Після звернення отримала грамотне лікування, діагноз було встановлено правильно. Дуже вдячна Олені Олександрівні, за уважне, кваліфіковане звернення. Більше б таких лікарів.
Хочу висловити вдячність лікарю Діденковій Карині Віталіївні за уважність, професіоналізм та доброзичливе ставлення. Дякую за умови, які створені у центрі для нашого комфорту.
Була на прийомі у лікаря Діденкова Карина Віталіївна. Чудовий лікар, спеціаліст свого діла. Дуже грамотно усе пояснила, вислухала, призначила лікування. Професіонал свого діла. Лікар від Бога. Дякую, що ще є такі лікарі.
Нам щиро важливо знати Вашу думку

Це також буде корисним і для наших пацієнтів та відвідувачів, які планують свій перший візит до клініки.

Розкажіть, що Вам сподобалось, результат лікування, задоволеність загальною атмосферою, консультацією лікаря (бажано вказавши його ПІПБ), роботою лабораторії, адміністратора чи кол-центру та іншого персоналу. Виразіть свою вдячність або вкажіть рекомендації щодо недоліків та Ваших побажань, у чому ми можемо бути краще для Вас.

Ми дякуємо за Вашу думку! Для нас важливі абсолютно усі відгуки!