Шановні відвідувачі, ведеться робота по наповненню сайту. Вибачаємо за тимчасові незручності. Записатись

Водолазська Аліна Олегівна
Хочу висловити велику вдячність лікарю Лебединській Марині Миколаївні. Лікар від Бога та займається істинно своєю справою. Я приводила свою бабусю. Лікар була уважна, опитала детально пацієнта, призначила ефективне ліквання. Поставила бабусю на ноги. Велике вдячність за роботу, Марино Миколаївно!
Олена Олександрівна, Дякую, що є такі лікарі, як Ви. Уважна грамотний, кваліфікаційний фахівець. Діагноз був встановлений правильно. Клініка красива, спасибі
Спасибі Олені Олександрівні, шрамотний уважний лікар. Після звернення отримала грамотне лікування, діагноз було встановлено правильно. Дуже вдячна Олені Олександрівні, за уважне, кваліфіковане звернення. Більше б таких лікарів.
Хочу висловити вдячність лікарю Діденковій Карині Віталіївні за уважність, професіоналізм та доброзичливе ставлення. Дякую за умови, які створені у центрі для нашого комфорту.
Була на прийомі у лікаря Діденкова Карина Віталіївна. Чудовий лікар, спеціаліст свого діла. Дуже грамотно усе пояснила, вислухала, призначила лікування. Професіонал свого діла. Лікар від Бога. Дякую, що ще є такі лікарі.
Надія
Хочу висловити слова вдячності медсестрі Надії за професіональну роботу та уважне добре відношення до пацієнтів. За допомогу у відновленні мого здоров'я.
Бажаю усіх земних благ та благополуччя.
Владислав Миколайович
Чудова консультація, швидко та грамотно надали послуги, високий рівень професіоналізму та дуже позитивні теплі люди.
Сергій
Висловлюю велику вдячність Валентині Євгненівні, за її комунікабельність, вміння працювати, розмовляти з клієнтами, дуже хороша людина.
Буду вам рекомендувати звертатися в ваш медцентр.
Микола Іванович
Окрема вдячність адміністративному корпусу за чуйне, поважливе ставлення
- Галій Тетяни Василівни
- Юленьки
Щиро вдячний колективу лікарів мед. центру за чуйне та поважливе ставлення до пацієнтів Ісаєвій Наталі Олександрівні, Беляніновій Олені Іванівні, Квітці Вікторії Олексіївні, Андрію Валерійовичу.
Любі лікарі, здоров'я вам та професійного росту.
З повагою до вас!
Нам щиро важливо знати Вашу думку

Це також буде корисним і для наших пацієнтів та відвідувачів, які планують свій перший візит до клініки.

Розкажіть, що Вам сподобалось, результат лікування, задоволеність загальною атмосферою, консультацією лікаря (бажано вказавши його ПІПБ), роботою лабораторії, адміністратора чи кол-центру та іншого персоналу. Виразіть свою вдячність або вкажіть рекомендації щодо недоліків та Ваших побажань, у чому ми можемо бути краще для Вас.

Ми дякуємо за Вашу думку! Для нас важливі абсолютно усі відгуки!