Ми продовжуємо працювати

Щиро дякую Марині Миколаївні за професіоналізм,турботу про пацієнта та надану висококваліфіковану допомогу. Мого чоловіка лікували три роки різні лікарі, а вилікувала саме Марина Миколаївна. Дай,Боже, здоров'я,терпіння на многії літа. Лікар від Бога!
Мучався з остеохондрозом років п'ять, майже постійний біль у спині, періодично лікувався, але можу сказати, що у цього лікаря - дійсно ефективно. Рекомендую!
Професионализм,педантичность,внимательность!Благодарю!
Хочу висловити свою вдячність лікарю -гінекологу Плєховій Олесі Олександрівні. Дуже делікатний та уважний лікар з сучасними підходами до лікування. Була на первинному огляді, все було максимально комфортно. Рекомендую!
Зверталась до гінеколога Плєхової Олесі Олександрівни і залишилась дуже довольна результатом.Дуже хороший лікар, спеціаліст чудовий, такого лікаря довго шукала.Вона озвучила всю мою ситуацію, відповіла на всі мої запитання, дужа тактова та ввічлива. До роботи відноситься відповідально.
Лисяк Тетяна Володимирівна
Чудовий, дуже уважний лікар. Призначив обстеження, в результаті якого був поставлений правильний діагноз. Щиро дякую
Велике спасибі Валерію Анатолійовичу за його професіоналізм та турботу про людей. Допоміг мені в лікуванні спини. Біль та скутість у попереку зникли
Зверталась з головним болем, турбував протягом декількох років та тільки він мені призначив правильне лікування. Як вияснилось це мігрень, мені такий діагноз ніхто не ставив, у кого я тільки не була. Рекомендую!
Андрій Валерійович, моя вдячність! Дякую за допомогу. Турбувала спина та нога, жахливий біль та оніміння, планувалась операція, але він мене поставив на ноги без операції.
Щиро вдячна цьому вважалось би молодому, але дуже грамотному спеціалісту. Рада, що звернулась саме до нього.
Нам щиро важливо знати Вашу думку

Це також буде корисним і для наших пацієнтів та відвідувачів, які планують свій перший візит до клініки.

Розкажіть, що Вам сподобалось, результат лікування, задоволеність загальною атмосферою, консультацією лікаря (бажано вказавши його ПІПБ), роботою лабораторії, адміністратора чи кол-центру та іншого персоналу. Виразіть свою вдячність або вкажіть рекомендації щодо недоліків та Ваших побажань, у чому ми можемо бути краще для Вас.

Ми дякуємо за Вашу думку! Для нас важливі абсолютно усі відгуки!