Мы продолжаем работать

Щиро дякую Марині Миколаївні за професіоналізм,турботу про пацієнта та надану висококваліфіковану допомогу. Мого чоловіка лікували три роки різні лікарі, а вилікувала саме Марина Миколаївна. Дай,Боже, здоров'я,терпіння на многії літа. Лікар від Бога!
Мучався з остеохондрозом років п'ять, майже постійний біль у спині, періодично лікувався, але можу сказати, що у цього лікаря - дійсно ефективно. Рекомендую!
Професионализм,педантичность,внимательность!Благодарю!
Хочу висловити свою вдячність лікарю -гінекологу Плєховій Олесі Олександрівні. Дуже делікатний та уважний лікар з сучасними підходами до лікування. Була на первинному огляді, все було максимально комфортно. Рекомендую!
Зверталась до гінеколога Плєхової Олесі Олександрівни і залишилась дуже довольна результатом.Дуже хороший лікар, спеціаліст чудовий, такого лікаря довго шукала.Вона озвучила всю мою ситуацію, відповіла на всі мої запитання, дужа тактова та ввічлива. До роботи відноситься відповідально.
Лисяк Тетяна Володимирівна
Чудовий, дуже уважний лікар. Призначив обстеження, в результаті якого був поставлений правильний діагноз. Щиро дякую
Велике спасибі Валерію Анатолійовичу за його професіоналізм та турботу про людей. Допоміг мені в лікуванні спини. Біль та скутість у попереку зникли
Зверталась з головним болем, турбував протягом декількох років та тільки він мені призначив правильне лікування. Як вияснилось це мігрень, мені такий діагноз ніхто не ставив, у кого я тільки не була. Рекомендую!
Андрей Валерьевич, моя благодарность! Спасибо за помощь. Беспокоила спина и нога, ужасная боль и онемение, планировалась операция, но он меня поставил на ноги без операции.
Искренне благодарна этому казалось бы молодому, но очень грамотному специалисту. Рада, что обратилась именно к нему.
Нам искренне важно знать ваше мнение

Это также будет полезным и для наших пациентов и посетителей, которые планируют свой первый визит в клинику.

Расскажите, что Вам понравилось, результат лечения, удовлетворенность общей атмосферой, консультацией врача (желательно указав его ФИО), работой лаборатории, администратора или колл-центра и другого персонала. Выразите свою благодарность или укажите рекомендации по недостатков и Ваших пожеланий, в чем мы можем быть лучше для Вас.

Мы благодарим за Ваше мнение! Для нас важны абсолютно все отзывы!