Ми продовжуємо працювати

Зображення профілю kvitka

Квітка Вікторія Олексіївна

Лікар терапевт

Лікар першої категорії
12 років досвіду

Направлення: Терапія, Сімейна медицина, Превентивна медицина
Адреса прийому: Медичний центр "МедАструм", м. Харків, проспект Архітектора Альошина, 5

Про себе: Стати лікарем я вирішила у 4 роки. Моя тітка у свої 19 років поїхала працювати медсестрою на Афганській війні. Раз на рік, коли вона приїздила у відпустку, збиралась уся сім'я. У її розповідях про свою роботу мені було багато незрозумілого, але мені стало ясно, що медицина - це бій між життям та смертю, і тільки від тебе залежить - виграєш ти його чи ні. В один зі своїх приїздів тітка розповідала про одного солдата. Як асистувала 4 години хірургу в операційній, як доглядала у післяопераційному періоді. Поранений солдат вижив, та як справжній принц, запропонував вийти за нього заміж. У той момент я зрозуміла, що медицина - це любов, інакше вона нічого не варта. Завжди треба дарувати пацієнтам надію, навіть якщо тобі здається, що смерть стоїть у нього за плечима.

Шлях лікаря багатогранний та тернистий. По-справжньому навчатись у медичному важко. Але тільки здавши останній екзамен у вищі, лікар розуміє, що прийом кожного пацієнта - це питання, й таких питань сотні на день. Не знати одну відповідь неприпустимо, адже на кону не оцінка, а життя людини.

Чому вирішили стати терапевтом? Терапевт-це часто перший лікар, який зустрічає пацієнта у вирішенні його проблеми зі здоров'ям. Навіть тоді, коли терапевт передає хворого іншому спеціалісту, це не означає, що він не веде цього пацієнта. У таких випадках лікарі працюють спільно, для кращого результату та найбільш ефективного лікування. Від кваліфікації терапевта залежить правильне первинне лікування та у необхідних випадках координація вас до вузького спеціаліста.

Девіз у роботі: Якщо ти робиш те, чого не бачать люди, знай - це бачить Бог. Лікар завжди повинен пам'ятати, що пацієнт, який до нього звертається, чекає не роздумів щодо захворювання, а пояснень та допомоги.

Головне в медицині: Любіть себе по-справжньому. Знайдіть один, два дні з 365 на рік для проходження флюорографії, ЕКГ, клінічного дослідження крові та сечі, відвідування гінеколога (уролога для чоловіків). І будьте щасливі!

Етапи профессійного розвитку
 • Харківське медичне училище №2, факультет "Сестринська справа"
 • медсестра хірургічного відділення у офтальмологічній клініці (Міська клінічна лікарня № 14 ім. проф. Л.Л. Гіршмана)
 • ​​​​​​навчання у Харківському державному медичному університеті, факультет "Лікувальна справа"
 • інтернатура за спеціальністю "Внутрішні хвороби" 
 • поліклічна робота дільничим терапевтом
 • спеціалізація "Сімейна медицина" на базі Харківського національного медичного університету
 • лікар-терапевт міської багатопрофільної лікарні
 • лікар-терапевт вищої категорії
Сертификаты
Наукова діяльність

Наукова діяльність

 • на даний момент лікар не займається науковою діяльністю
Пріоритетне направлення діяльності і спектр консультативної допомоги

Пріоритетне направлення діяльності і спектр консультативної допомоги

 • Консультація терапевта
 • Діагностика та лікування
 • ЕКГ
 • Вакцинація
 • Виписка рецептів
 • Оформлення лікарняних листів
 • Комплексне спостереження за здоров'ям та профілактичні огляди
Найбільш поширені скарги
ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція)
Грип
Ангіна
Запалення легень (пневмонія)
Гіпертонічна хвороба (гіпертонія)
Нейроциркуляторна дистонія
Атеросклероз
Тахікардія
Подагра
Холецистит
Поради від лікаря

Поради від лікаря

Відгуки
Моісєєва Наталія Миколаївна
Хочу висловити подяку лікареві Квітка Вікторії Олексіївні за професіоналізм, терплячість, чуйність й чудово проведений прийом. Уважна, тактична лікарка високої кваліфікації. Вислухала, підтримала, зробила грамотні призначення. Все чітко, нічого зайвого. Але найголовніше - людяність, відкритість й толерантність.
Нещодавно ми звернулися до терапевта Квітка Вікторія Олексіївна. Залишилися задоволені консультацією і призначеним лікуванням. Доктор, дуже уважна, кваліфікована. Знаходить до кожного підхід. Не поспішаючи і адекватно все пояснила, так, що не залишається питань і страхів. Має у своєму розпорядженні до себе. Сміливо звертайтеся до Вікторії Олексіївні і будьте здорові. Клініка «Medastrum» чиста, сучасна з кваліфікованими лікарями.
Я вперше звернулася в ваш центр 30.08.2020. Була на прийомі у терапевта Квітки В.А. Велике спасибі їй за наданий прийом і призначене лікування. Уважно вислухали і надали медичну допомогу. Так само задоволена роботою адміністратора, яка порадила в зручний час відвідати потрібного лікаря. Велике спасибі!
У мед. центр звернулася з приводу пневмонії до терапевта Квітки В.А. Була дуже задоволена прийомом, консультацією, призначеним лікуванням. Призначений курс лікування дав позитивний результат. Дуже уважний, доброзичливий персонал центру, адміністратор. Висловлюю всім свою подяку і бажаю Мед. центр успіхів і процвітання. Буду радити його своїм друзям і знайомим. Дякую!